zarządzanie jakością najwyższego standardu

Jakość Gebrueder Peitz Polska. Według nowoczesnych miar statystycznych, firma Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. spełnia lub przewyższa standardy jakości jednej z najbardziej wymagających branż na świecie – branży motoryzacyjnej.

Nasze certyfikaty

IATF 16949:2016, wydany przez TÜV NORD CERT dla Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. z datą ważności do dnia 27.09.2024 r..

Dbając o wzrost zadowolenia i zaufania naszych klientów, przy obróbce produktów na każdym etapie dbamy o jakość i dokładność. Regularne audyty w naszej firmie potwierdzają, że Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. spełnia najwyższe standardy jakościowe w produkcji dla przemysłu motoryzacyjnego.

Spełnianie wymagań klientów i audytorów dokumentujemy na bieżąco prowadząc skrupulatnie metryki kontroli procesów. Ta praktyka od zawsze jest codzienną rzeczywistością w naszych halach produkcyjnych. Klienci Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. korzystają dzięki temu ze zbieranych przez nas wartościowych danych produkcyjnych.

każdego dnia zbieramy i analizujemy ogromne ilości danych

Robimy to nieprzerwanie od powstania firmy w 1997 roku i wiemy, że w ten sposób definiujemy własne standardy najwyższej jakości. Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. powstała w czasach, gdy jakość nie była tylko statystyką, ale związkiem osobistego zaufania, co oznaczało, że można liczyć na firmę, która dotrzymuje obietnic. Utrzymujemy tę dumną tradycję wraz z zobowiązaniem do nieustannej kontroli procesu, a najwyższą jakość naszych usług i produktów stawiamy na pierwszym miejscu.

POLITYKA JAKOŚCI

„Dążymy do pozyskania pełnego wsparcia wszystkich pracowników, aby stale ulepszać nasze procesy i podnosić jakość, zaspokajając tym samym potrzeby naszych klientów dzięki produktom i usługom bez wad, na czas i za każdym razem.”