Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Żory

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko operatora maszyn CNC.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn cnc w każdej z faz produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe mechaniczne lub pokrewne
  • umiejętność obsługi maszyn CNC
  • znajomość podstaw rysunku technicznego
  • podstawowa umiejętność stosowania przyrządów pomiarowych

Dodatkowe atuty:

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowania
  • fundusz socjalny

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm branży motoryzacyjnej na Śląsku. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie oraz dajemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Dołącz do Zespołu GPPL już dziś! Wyślij CV na adres: praca@gppl.eu

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych.
Przed przesłaniem do nas aplikacji należy zapoznać się z Polityką Prywatności i obowiązującymi zasadami przetwarzania danych osobowych, a następnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Prosimy dodać w dokumentach aplikacyjnych klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla celów realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz posiadam prawo wglądu do treści swoich danych, możliwość ich edycji oraz usunięcia.”