Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym, po długich przygotowaniach, w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. wystartował Program Motywacyjny GPPL HERO! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnej zabawy i odwiedzenia strony hero.gppl.eu.

 

Czym jest Program GPPL HERO?

GPPL HERO to Program Motywacyjny z Nagrodami przeznaczony dla pracowników Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. Program składa się z VIII Etapów oraz Wielkiego Finału, podczas którego wyłoniony zostanie GPPL HERO, czyli najlepszy pracownik Naszej Firmy. O tym kto nim zostanie zadecydują sami Pracownicy. Podczas poszczególnych Etapów Programu Uczestnicy będą oceniali swoją pracę, zachowania i postawy w 5 kategoriach, w tym m.in. pracę zespołową, wydajność i utrzymywanie czystości na stanowisku pracy. 

Jakie są Cele Programu?

Głównym Celem Programu jest rozpropagowanie wśród pracowników i współpracowników Gebrueder Peitz Polska postaw, które wzmocnią poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, a także nagrodzenie Pracowników, którzy wyróżniają się w swojej codziennej pracy kreatywnością, zaangażowaniem oraz koleżeństwem.

Kim jest GPPL HERO i jak nim zostać?

GPPL HERO to pracownik zaangażowany, skrupulatny, czysty i pomysłowy. To osoba, która swoją pracę traktuje nie tylko jako obowiązek, ale również jako wyzwanie.

  • HERO to codzienna postawa
  • HERO to świadomość i odpowiedzialność
  • HERO to umiejętność pracy zespołowej
  • HERO to wzór do naśladowania

GPPL HERO może zostać każdy pracownik Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o., który zarejestruje się na Platformie GPPL HERO dostępnej pod adresem hero.gppl.eu, zakwalifikuje się do Wielkiego Finału oraz otrzyma od współpracowników najwięcej głosów w głosowaniu na GPPL HERO. 

Jakie nagrody czekają na Uczestników Programu?

Na każdym Etapie Programu nagrodzonych zostaje aż 50 osób! 

Nagroda główna Programu to tytuł GPPL HERO 2018/2020, a także bogato wyposażony samochód osobowy marki FORD KUGA MCA 1.5 o wartości 185 tysięcy złotych. Zwycięzcy poszczególnych Etapów otrzymają prawo do udziału w Wielkim Finale, Samochód Samochód GPPL HERO na 3 miesiące wraz z pełnym bakiem paliwa, a także Bon Upominkowy o wartości 3 000 złotych.

Na pozostałych laureatów czekają nagrody w postaci Bonów Upominkowych o wartości od 500 do 2 000 złotych, Wyjazdy Rodzinne do Term Bukovina, a także wiele innych nagród rzeczowych:

  • 160x koszulki
  • 140x kubki
  • 120x pendrive
  • 180x smycze
  • 200x długopisy

Gdzie dowiem się więcej o GPPL HERO?

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie GPPL HERO: hero.gppl.eu, a także w zamieszczonym na stronie Regulaminie Programu

 

 

Zapraszamy do udziału w Programie i życzymy powodzenia w jego kolejnych Etapach!