Życzynia świąteczne i noworoczne

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku od Zarządu i Dyrekcji Gebrueder Peitz Polska.

zobacz

Wigilia dla Pracowników 2019

Zapraszamy naszych Pracowników na firmowe spotkania wigilijne, które odbędą się w dniach 2, 9 i 16 grudnia 2019 r. Kliknij po szczegóły.

zobacz

Program Poleceń Pracowniczych

Celem Programu Poleceń Pracowniczych jest zachęcenie pracowników Gebrueder Peitz Polska do rekomendowania kandydatów, którzy spełniają wymagane kryteria rekrutacyjne i pasują do kultury organizacyjnej firmy.

zobacz

Jubileusz Pracowniczy 2018

W tym roku obchodzimy jubileusze 10 i 15 lecia pracy w naszej firmie. W trakcie małej uroczystości przekazaliśmy naszym jubilatom życzenia, listy jubileuszowe oraz podziękowania za pracę i wkład w rozwój naszego przedsiębiorstwa.

zobacz

Kaizen – Program Ulepszeń i Sugestii GPPL

W myśl filozofii Kaizen jakość sprowadza się do zmiany stylu pracy, w taki sposób aby stała się ona niekończącym się procesem ulepszania. Podstawową regułą Kaizen jest ciągłe zaangażowanie pracowników na wszystkich

zobacz

RODO – Ochrona danych osobowych w GPPL

W związku z wchodzącym w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

zobacz